- Pink Floyd Acoustic DuoZahajovací koncert cykluvíce
- Rekreace za ROHem - putovní Putovní panelová výstavavíce
- Bratříčku zavírej vrátka - 50 letKoncert k výročí vydání legendární deskyvíce
- Rekreace za ROHem Výstava v kostele sv.Annyvíce
- POKÁČKoncert při příležitosti zahájení výstavyvíce
- Výroční koncert k 17. listopaduZávěrečný koncert k výročí sametové revolucevíce

Remoska
Kdyby krátce po sametové revoluci někdo přišel do podniku Karma v Kostelci nad Černými Lesy a řekl, že jeden z jejich výrobků, elektrická přenosná trouba remoska, se za pár let stane světovým prodejním hitem, asi by si přinejmenším ťukali na čelo. Přesně to se ale stalo. V roce 1991, kdy byla výroba remosky ukončena, by něco takového ale nenapadlo ani toho největšího optimistu.
Tradice výroby remosky sahá až do roku 1953, kdy Oldřich Homuta zhotovil společně se svými kolegy Jindřichem Uherem a Antonínem Tyburcem první prototyp. Vynálezce přenosné elektrické trouby nebyl v této oblasti žádným nováčkem, když už před II. světovou válkou vlastnil malou firmu na výrobu elektromotorů. Tu mu ale komunisté po převratu v únoru 1948 znárodnili a začlenili do podniku místního hospodářství REMOS (zkratka názvů Revize, Elektro, Montáže, Opravy, Servis). Odtud pochází i název trouby, která se ale nejdřív jmenovala HUT podle jmen jejich tvůrců (Homuta – Uher – Tyburec). První sériově vyrobená remoska spatřila světlo světa v roce 1957.
I když se remosky do konce roku 1991 vyrobilo 2,7 milionu kusů, byla její výroba zastavena. Na lepší časy se začalo blýskat o tři roky později, kdy se remoska začala znovu vyrábět, tentokrát ve Frenštátu pod Radhoštěm. I tak by se asi z remosky stal další z mnoha reliktů reálného socialismu, který skončí v zapomnění, nebýt jednoho neuvěřitelného příběhu, který se odehrál v roce 2000. Tehdy si remosky při své návštěvě Prahy všimla Milena Grenfell-Bainesová, kterou jako devítiletou Milenu Fleischmannovou zachránil v roce 1939 Nicholas Winton svým legendárním vlakem svobody. Když zjistila, že se v její nové vlasti Velké Británii neprodává, ihned zavolala do Frenštátu a ptala se, jak je to možné.
„V tu chvíli jsem už věděla, že jim můžu pomoct,“ vzpomíná Lady Milena. „Má kamarádka prodávala věci do kuchyně, tak jsem se s ní domluvila, že to zkusíme. No a za čtrnáct dnů se jich prodalo tisíc kusů. Ve Frenštátu ale neměli dost materiálu na další výrobu, tak jsem zařídila, aby jim jedna anglická firma půjčila a za rok se v Británii prodalo dvanáct tisíc remosek.“ Jednu z nich darovala Milena Grenfell-Bainesová i princi Charlesovi, a tak se vynález z raných dob socialistického Československa dostal i do britské královské rodiny. A z Lady Mileny Lady Remoska.