• Pink Floyd Acoustic DuoZahajovací koncert cykluvíce
  • Rekreace za ROHem - putovní Putovní panelová výstavavíce
  • Bratříčku zavírej vrátka - 50 letKoncert k výročí vydání legendární deskyvíce
  • Rekreace za ROHem Výstava v kostele sv.Annyvíce
  • POKÁČKoncert při příležitosti zahájení výstavyvíce
  • Výroční koncert k 17. listopaduZávěrečný koncert k výročí sametové revolucevíce
foto

Letní koncert mladých zpěváků

15.06.2019
Zdrojowy Teatr Animacji, Park Zdrojowy 1, Jelenia Góra

Koncert je výsledkem série workshopů pro mladé zpěváky, které se konaly v březnu 2019. Skupina mladých talentovaných umělců pod dohledem profesionálních instruktorů připravila mimo jiné písně z 80. a 90. let. Vzhledem k tomu, že si mladí lidé písně vybírali sami, budeme naslouchat mnoha známým a neznámým písním z těchto let.

Celý proces workshopů umožnil zpěvákům navázat přátelství nejen s umělci z 80. let a 90. let, ale i s vlastní hudbou. Hudbou, která často komentovala to, co se dělo v životě lidí. Hudba, která toužila po svobodě, často coby protest proti jejímu porušování.

Byly to doby "umělců - institucí", jejichž kariéra trvala roky, jejichž písně trvají roky jako skvělé hity. Zpívalo je celé Polsko a nyní se k nám vrátí v představení mladé generace. Uslyšíme mimo jiné díla z repertoáru Karla Kryla, Jaceka Kaczmarského, Edyty Geppertové, Krystyny ​​Prońko, Andrzeje Zuchy, kapely Bajm a mnoha dalších.

Koncert proběhne 15. června, od 15 hodin v Lázeňském animačním divadle v Jelení Hoře (Zdrojowy Teatr Animacji, Park Zdrojowy 1, Jelenia Góra)
Vstupné zdarma, Srdečně Vás zveme