• Pink Floyd Acoustic DuoZahajovací koncert cykluvíce
  • Rekreace za ROHem - putovní Putovní panelová výstavavíce
  • Bratříčku zavírej vrátka - 50 letKoncert k výročí vydání legendární deskyvíce
  • Rekreace za ROHem Výstava v kostele sv.Annyvíce
  • POKÁČKoncert při příležitosti zahájení výstavyvíce
  • Výroční koncert k 17. listopaduZávěrečný koncert k výročí sametové revolucevíce

Polské aktivity

Polské aktivityPolské aktivity

Partnerem projektu a realizátorem aktivit na polské straně hranice bylo Teplické kulturní centrum v Jelení Hoře "Przystań Twórcza" V rámci projektu byly v Jelení Hoře realizovány níže uvedené akce.

Putovní výstavaPutovní výstava

Fotografická výstava připravená polským partnerem. Představí vybrané fotografie zachycující nejdůležitější momenty realizace projektu.

Workshopy pro rodiny s dětmi VIWorkshopy pro rodiny s dětmi VI

Teplické kulturní centrum "Przystań Twórcza" Vás zve již tuto sobotu 07.09.2019, v 11.00 hodin na workshopy pro rodiny s dětmi a seniory nazvané " Nejkrásnější pohádky z 80 let " s představením " Kočka v botách " v provedení Divadla "Blaszany Bębenek", které se bude konat v zelené oblasti v sídle "Przystań Twórcza" v Jelení Hoře - hřiště za Základní školou č. 6 (ul. Cieplicka 74). VSTUP ZDARMA

Workshopy pro rodiny s dětmi VWorkshopy pro rodiny s dětmi V

Už tuto sobotu 31.08.2019 od 13:30 hodin Vás zveme na další setkání v Norském parku (u kamenného jeviště), tentokrát pod heslem "Automobilová PLR" !!

Workshopy pro rodiny s dětmi IVWorkshopy pro rodiny s dětmi IV

Jedním z nejcharakterističtějších rysů doby Polské lidové republiky bylo přidělování zboží, a tedy nutnost stát v dlouhých frontách bez jistoty konečného nákupu. V souvislosti s nedostatkem mnoha zboží bylo nutné některé věci vyrábět ručně a do těchto vzpomínek se chceme vrátit spolu s účastníky workshopu „HANDMADE v PLR". Sobota 24. srpna od 13:30, Norský park / Park Norweski (scéna v blízkosti hřiště)

Letní koncert mladých zpěvákůLetní koncert mladých zpěváků

Koncert je výsledkem série workshopů pro mladé zpěváky, které se konaly v březnu 2019. Skupina mladých talentovaných umělců pod dohledem profesionálních instruktorů připravila mimo jiné písně z 80. a 90. let. Vzhledem k tomu, že si mladí lidé písně vybírali sami, budeme naslouchat mnoha známým a neznámým písním z těchto let.

Workshopy pro rodiny s dětmi IIIWorkshopy pro rodiny s dětmi III

Pod dohledem velkých trenérů (specialisté na všechny druhy her) pro vás připravujeme skutečnou BOMBU! Registrace účastníků začíná od 27. května. A samotná hra začíná 8. června v 11.00 hodin v Norském parku (Park Norweski) v Jelení Hoře.

Workshopy pro rodiny s dětmi IIWorkshopy pro rodiny s dětmi II

"Przystań Twórcza" se opět vrací do osmdesátých let ! Teplické kulturní centrum Vás zve na workshopy a animace pro rodiny s dětmi z projektu 30. ro (c) k bez opony dne 26.5.2019 od 14 hodin na náměstí kostela ul. PCK 23v Jelení Hoře.

Workshopy pro rodiny s dětmi IWorkshopy pro rodiny s dětmi I

Kulturní centrum „Przystań Twórcza“ zapíná stroj času – a vrací se do 80. let, kdy realita vypadala úplně jinak. Zveme vás 18. května v 11 hodin Na hřiště za Základní školou č. 6 (ul. Cieplicka 74) na workshop pro rodiny s dětmi.

Venkovní koncert mladých zpěváků a doprovodné hvězdyVenkovní koncert mladých zpěváků a doprovodné hvězdy

V rámci koncertu mladých vokalistů budou znít písně z 80/90 let. Mimo jiné i píseň Karla Kryla "Bratříčku zavírej vrátka", písně Mury Jacka Kaczmarskiego, Krystyny Prońko a mnoho dalších. Koncert je výstupem série workshopů pro mladé zpěváky, které se konaly v rámci tohoto projektu v březnu 2019. Hvězda vystupující po mladých zpěvácích bude kapela Enej.

Závěrečný koncert mladých zpěvákůZávěrečný koncert mladých zpěváků

Závěrečný koncert mladých zpěváků, 17 března 17:00 hodin v jelenohorském kulturním centru ulici Bankowej. V neděli nás čeká velké prestižní finále, ve kterém budou mimo jiné vystupovat Barbara Balasa, Malwina Jańta, Ewa Kobielska, Martyna Kotylak, Agnieszka Kulig, Paulina Morek, Małgorzata Parzymies, Iga Różańska, Konrad Boznański, Paweł Rudzki, Gabriel Wiłun ... Uslyšíme mnoho živých písní: Bratříčku, zavírej vrátka, Niech żyje bal, Co mi Panie dasz, Psalm dla stojących w kolejce, Byłaś serce biciem, Józek nie daruję Ci tej nocy, Spacerologia. Koncert se bude konat v Auditoriu Kulturního jelenohorského centra Těšíme se na Vaši návštěvu.

Workshopy pro mladé zpěvákyWorkshopy pro mladé zpěváky

Série workshopů budou určené pro mladé talentované zpěváky za účelem jejich přípravy na profesionální vystoupení na koncertu pro veřejnost. Workshopy proběhnou během 2-3 víkendů a budou určené pro 8 -12 mladých zpěváků, kteří budou vybráni komisí složenou z umělců a pracovníků instituce polského partnera.

předchozí    |    následující