• Pink Floyd Acoustic DuoZahajovací koncert cykluvíce
  • Rekreace za ROHem - putovní Putovní panelová výstavavíce
  • Bratříčku zavírej vrátka - 50 letKoncert k výročí vydání legendární deskyvíce
  • Rekreace za ROHem Výstava v kostele sv.Annyvíce
  • POKÁČKoncert při příležitosti zahájení výstavyvíce
  • Výroční koncert k 17. listopaduZávěrečný koncert k výročí sametové revolucevíce

Polské aktivity

Workshopy pro rodiny s dětmi IIWorkshopy pro rodiny s dětmi II

"Przystań Twórcza" se opět vrací do osmdesátých let ! Teplické kulturní centrum Vás zve na workshopy a animace pro rodiny s dětmi z projektu 30. ro (c) k bez opony dne 26.5.2019 od 14 hodin na náměstí kostela ul. PCK 23v Jelení Hoře.

Workshopy pro rodiny s dětmi IWorkshopy pro rodiny s dětmi I

Kulturní centrum „Przystań Twórcza“ zapíná stroj času – a vrací se do 80. let, kdy realita vypadala úplně jinak. Zveme vás 18. května v 11 hodin Na hřiště za Základní školou č. 6 (ul. Cieplicka 74) na workshop pro rodiny s dětmi.

Polské aktivityPolské aktivity

Partnerem projektu a realizátorem aktivit na polské straně hranice je Teplické kulturní centrum v Jelení Hoře "Przystań Twórcza" V rámci projektu budou v Jelení Hoře realizovány níže uvedené akce. Přesné termíny, místa konání a další informaci budou postupně doplňovány.

Venkovní koncert mladých zpěváků a doprovodné hvězdyVenkovní koncert mladých zpěváků a doprovodné hvězdy

V rámci koncertu mladých vokalistů budou znít písně z 80/90 let. Mimo jiné i píseň Karla Kryla "Bratříčku zavírej vrátka", písně Mury Jacka Kaczmarskiego, Krystyny Prońko a mnoho dalších. Koncert je výstupem série workshopů pro mladé zpěváky, které se konaly v rámci tohoto projektu v březnu 2019. Hvězda vystupující po mladých zpěvácích bude kapela Enej.

Závěrečný koncert mladých zpěvákůZávěrečný koncert mladých zpěváků

Závěrečný koncert mladých zpěváků, 17 března 17:00 hodin v jelenohorském kulturním centru ulici Bankowej. V neděli nás čeká velké prestižní finále, ve kterém budou mimo jiné vystupovat Barbara Balasa, Malwina Jańta, Ewa Kobielska, Martyna Kotylak, Agnieszka Kulig, Paulina Morek, Małgorzata Parzymies, Iga Różańska, Konrad Boznański, Paweł Rudzki, Gabriel Wiłun ... Uslyšíme mnoho živých písní: Bratříčku, zavírej vrátka, Niech żyje bal, Co mi Panie dasz, Psalm dla stojących w kolejce, Byłaś serce biciem, Józek nie daruję Ci tej nocy, Spacerologia. Koncert se bude konat v Auditoriu Kulturního jelenohorského centra Těšíme se na Vaši návštěvu.

Workshopy pro mladé zpěvákyWorkshopy pro mladé zpěváky

Série workshopů budou určené pro mladé talentované zpěváky za účelem jejich přípravy na profesionální vystoupení na koncertu pro veřejnost. Workshopy proběhnou během 2-3 víkendů a budou určené pro 8 -12 mladých zpěváků, kteří budou vybráni komisí složenou z umělců a pracovníků instituce polského partnera.

předchozí    |    následující